U nás naleznete

U nás naleznete komplexní nabídku veterinárních přírodních produktů pro všechny druhy zvířátek. Základ všech produktů tvoří zcela přírodní zdroje, které jsou schválené podle normy ISO 9001:2008. Tyto veterinární produkty jsou využívá jak v České republice, tak i v zahraničí a to k prevenci i k léčbě – k regeneraci zvířat. Když použiji slova našeho pana doktora MVDr. Lubomíra Chmelaře Ph.D., ředitele veterinární divize, pro lepší představu, náš záměr je takový, cituji:Skelevet_a_leopard

Od počátku naše úsilí vychází z celostního pojetí přístupu ke zvířatům, jejich působení v okolí a v širším ohledu i k interakci s námi, lidmi. Víme, že pokud chceme zdraví příznivě ovlivňovat, musíme tak činit dlouhodobě, pozvolna, vylaďovat a přivádět k harmonii. Zdravotní problémy jsou ve většině případů důsledkem negativ v rámci složitých souvislostí, i jejich odstranění pak musíme vnímat komplexně.

Energy veterinární nabídka vychází z principů staré východní medicíny. Využívá nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie a bioinformačních metod.