Jak a proč být členem klubu Energy

Jednoduchá záležitost, která Vás k ničemu nezavazuje a poskytuje spooousta výhod:
– nákup za velkoobchodní ceny, cca o 30% méně
– možnost využití vzdělávacích akcí, seminářů a přednášek se zaměřením na zdravotní a poradenskou činnost
– zcela zdarma veškeré informační materiály
– předplatné měsíčního časopisu Vitae a čtvrtletního časopisu Animal
– když něco potřebujete poradit, kdykoliv se na nás můžete obrátit

Jak na to
REGISTRAČNÍ BALÍČEK “ ČLEN „:

Zaplacením členského poplatku 99 Kč + minimální nákup 400 Kč. Stát se členem Klubu Energy je peněžně výhodné již při nákupu od dvou výrobků. Registrační balíček obsahuje – přihlášku, kartu, prezentační desky, Průvodce, roční předplatné tištěného magazínu Vitae a Animal, tištěný magazín Start, přehled produktů, ceník a papírovou tašku.

Získáním členské karty Energy s registračním číslem ihned nakupujete se slevou cca 30% a to ve všech Energy Klubech po celé ČR. Členská kartička je přenosná na členy rodiny. Dále máte od nás poradenství a podporu. Členství se vztahuje na nákup jak veterinárních tak i humánních výrobků.
Bližší informace: tel.: 777 858 200 nebo energyvetpraha1@seznam.cz

REGISTRAČNÍ BALÍČEK “ PORADCE“:
Balíček poradce – tedy obchodní partner – poplatek 199 Kč + minimální nákup 600 Kč. Obchodní partner získává velkou podporu, která je vždy individuální dle specifického zaměření partnera. Naše podpora např. může být přes formu článků či reportáží v tištěném magazínu Animal nebo elektronickém magazínu Animal Aktuálně, přes reklamu na našich facebookových stránkách, webových stránkách, až po podporu soutěží či tombol. Dlouhodobým a spolehlivým obchodním partnerům umožňujeme vytvoření “ podskladu „.
Registrační balíček obsahuje: přihlášku, registrační kartu, prezentační desky, Průvodce, brožuru Regenerace v Pentagramu, roční předplatné tištěného magazínu Vitae a Animal, tištěný magazín Start, přehled produktů, ceník a papírovou tašku. Členství se vztahuje na nákup jak veterinárních tak i humánních výrobků.
Bližší informace: tel.: 777 858 200 nebo energyvetpraha1@seznam.cz

Členství je vždy uzavřeno na 1 rok. Po roce se provede OBNOVA Člena (99 Kč) či Poradce (99 Kč), pakliže zájem o spolupráci dále přetrvává. Pakliže ne, nic se neděje, neuděláte si obnovu a nikdo Vás neobtěžuje, vyřadíme Vás z databáze.

Ukázka jedné z možností podpory našeho obchodního partnera:
– reportáž, magazín Animal Aktuálně, který je elektronicky distribuován všem našim členům po celé ČR – strana č. 14, k nahlédnutí zde:

AA_2017_4

Duben